BANDELETKY - PÁSKY PROTI ODÍRÁNÍ VNITŘNÍCH STRAN STEHEN

Můžete nás lajkovat na Facebooku.

Užijte si bezbolestné léto v sukních naboso

V době, kdy chceme, aby naše nožky zdobilo jen opálení sluníčkem, chceme, aby naší kůži laskal jemný větřík a my si mohly užít pocit krásně svobodných nohou, musí některé z nás hledat odpověď na otázku "jak na odírání stehen?" Zásadní letní problém, který potkává nejen boubelatá stehna. Stačí mít jen více svalů nebo výrazněji tvarované nohy a je to tu - bolestivé opruzeniny a spáleniny na vnitřních stranách stehen nás nutí nosit pod sukně leginy. My jsme našly lepší řešení!

Přinášíme Vám Bandeletky! Úžasnou věc pro horké letní dny, abyste si mohla užít sukně bez bolesti!

Bandeletky jsou elastické pásky, které ochrání vnitřní strany stehen před bolestivým odíráním! Ideální od jara do podzimu pod sukně či šaty, do kraťasů nebo na sport. Jsou elegantní, praktické, diskrétní a pokud přeci jen vykouknou z pod sukně, působí přitažlivě a žensky. Zůstanou bezpečně na svém místě díky silikonovým proužkům.

My samy Bandeletky s chutí a rády nosíme, proto vám je můžeme s klidným svědomím doporučit. Zatím je to to nejlepší, co jsme na problémy s odřenými stehny našly. A vlastně teď už dál nehledáme.

Bandeletky nabízíme v elegantní krajkové, nebo diskrétní hladké variantě. Vybrat si můžete nenápadnou tělovou, tajemnou černou, vášnivou červenou, sladkou čokoládovou nebo romantickou bílou.

DSC_9907_retouched.jpg
DSC_9926_retouched.jpg

Jak vybrat velikost

Zvolte si ze šesti různých velikostí tak, aby vám opravdu skvěle seděly. Změřte se pevně přes nejširší (oděrovou) část stehna a najděte si naměřenou hodnotu v tabulce. Pokud jste na rozhraní velikostí, volte menší velikost. Kdyby vám náhodou zvolená nevyhovovala, napište nám, určitě to vyřešíme. A pokud si nejste jistá, s důvěrou se na nás obraťte, rády Vám poradíme. Oproti výrobci (bandelettes.com) uvádíme velikosti menší, zjistily jsme totiž, že na evropské poměry mnohem lépe pasují námi doporučené velikosti. Pokud použijete originální převodovou tabulku, pravděpodobně vám budou Bandeletky volné a nebudou držet.

bandelettes velikosti.JPG
bandelettes velikosti.JPG

Aby vám Bandeletky dělaly jen radost, je třeba je správně obléci a dobře o ně pečovat. Doporučujeme nosit šev buď na boku, nebo pod zadečkem. Dejte pozor na to, aby Bandeletky kryly oděrovou plochu. Může se stát, že je budete muset umístit našikmo tak, aby vzadu seděly pod zadečkem. Když totiž budou dosahovat až na zadeček, hrozí, že se budou rolovat. Kdykoliv je sundáte, nezapomeňte je narovnat, určitě nenechávejte pásky srolované. Perte v ruce ve vlažné vodě nebo v pračce v pracím sáčku na jemný program. Nepoužívejte aviváž, která poškozuje elasticitu vláken.

Nabízíme výhradně patentované originální pásky americké značky Bandelettes. Občas jsou pásky nazývány také bandaletky nebo bandalírky. Většinou jsou těmito termíny ale myšleny právě Bandeletky od Bandelettes.

Přečtěte si, jaká hodnocení daly Bandeletkám naše zákaznice.

Několik jich rovnou vybíráme:

Pavlína: Po brutálním zátěžovém testu celovíkendového nošení jsem Bandeletky nadšeně zařadila do stálic svého šatníku. Letošní léto bude (pro mě po velmi dlouhé době) ve znamení šatů. :)

Simona: Jelikož chodím často a ráda, jsem z nich nadšená, protože si konečně mohu vzít šaty či sukni bez toho, abych další den chodila jako kovboj.. Bandeletky jsou výborné, nestahují, nepadají ani se mi nerolují.

Monika: Skvěle vyřešili můj problém s odřenými stehny. Před tím jsem kvůli tomu v létě moc sukně a šaty nenosila.

Alice: Konečně jsem si mohla dopřát nosit sukně a šaty bez bolesti...Bandeletky jsou úžasné, drží na místě, jsou příjemné a v krajkovém provedení i sexy...Jediná nevýhoda byla, že po delším nošení tak splynuly a nešly na stehnech cítit, že jsem musela občas zkontrolovat, jestli jsem je neztratila :D

Renata: S tímhle malým kouskem prádla jsem tohle léto rozšířila šatník o několik sukní. Nejen že je opravdu pohodlné je nosit, ale krajková varianta vypadá božsky!

DSC_9916_retouched.jpg